Mājas lapa
Kā Jūs vērtējat bibliotēkas mājas lapu?

Ritvars, Oskars, Anvars

LBB Gada notikums 2019

Šī gada janvārī Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) izsludināja pieteikumu pieņemšanu nominācijā "Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2019". Laikposmā no 23. janvāra līdz 29. februārim tika iesūtīti 26 pieteikumi, kas nu ir apkopoti un tiek nodoti jūsu vērtējumam.

Bibliotekāriem un bibliotēku nozares pārstāvjiem no 23. marta līdz 9. aprīlim ir iespēja tiešsaistē nobalsot par notikumu, kurš, pēc jūsu domām, atbilst šai nominācijai. Nominācijas mērķis ir atcerēties, izcelt un godināt, kā arī apkopot un saglabāt vēsturei nozīmīgākos notikumus Latvijas bibliotēku nozarē, pievērst uzmanību bibliotēku darbam un popularizēt to, demonstrēt bibliotēku sniegumu un ieguldījumu nozares, sabiedrības un valsts attīstībā.

Lai gan valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ saistībā ar Covid-19 šī gada Latvijas Bibliotēku festivāls ir atcelts, LBB Gada balvas ceremonija notiks, un visvairāk balsis ieguvušais notikums tiks godināts kādā no tuvākajiem LBB organizētajiem pasākumiem. Kā jau ierasts, "Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2019" saņems ceļojošo balvu – Gada notikumu albumu, kas uz gadu tiks nodots nominācijas uzvarētāja rīcībā, lai tajā veiktu ierakstu divu lappušu apjomā.

Bauskas Centrālā bibliotēka ir pieteikusi divus 2019. gada spilgtākos notikumus LBB izsludinātajā nominācijā "Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2019". Spigtākie notikumi:
1. Izstādes "Bauskas bibliotēkā modē grāmatas" tapšana
2. Bauskas Centrālās bibliotēkas organizētais LBB Zemgales reģiona bibliotekāru seminārs "Bibliotēkas - visuma centrs"
Šajos notikumos svarīgākais bija kolektīva saliedēšana.

Balsojuma anketa

Balsot drīkst vienu reizi, atdodot savu balsi par ne vairāk kā 5 notikumiem.

Aicinām iepazīties ar nominētajiem notikumiem Latvijas Bibliotekāru biedrības tīmekļa vietnē šeit!

24.03.2020 14:36 (komentāri: 0)