Dzejas dienas 24.JPG

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?

Severīns, Urzula

LBB Gada balvas 2017

Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) ir izsludinājusi pieteikšanos uz LBB Gada balvu divās kategorijās: LBB Gada Bibliotekārs 2017 un LBB Gada bibliotēka 2017. Esat aicināti pieteikt savus kandidātus balvām līdz 31. martam.

LBB Gada bibliotekāra balva tiks piešķirta par individuāliem sasniegumiem bibliotēku nozarē. Balvas mērķis ir izteikt atzinību LBB biedriem, izceļot vispārliecinošāko, aktīvāko un sekmīgāko bibliotekāru devumu, kas devis labumu ne tikai lasītājiem un iedzīvotājiem, bet arī spējis iedvesmot citus bibliotekārus un bibliotekāro sabiedrību kopumā.

LBB Gada bibliotēkas balva tiks piešķirta par institucionāliem sasniegumiem bibliotēku nozarē. Plašāka informācija pieejama šeit!

27.02.2018 13:01 (komentāri: 0)