Konference "Kultūras mantojuma institūciju datu sadarbspēja digitālajā telpā: terminoloģiskais aspekts"

2021. gada 8. oktobrī Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) un Latvijas Zinātņu akadēmijas Terminoloģijas komisijas Informācijas un dokumentācijas terminoloģijas apakškomisija rīko gadskārtējo terminoloģijas konferenci. Šī gada konferences tēma – "Kultūras mantojuma institūciju datu sadarbspēja digitālajā telpā: terminoloģiskais aspekts".

 

Konference notiks tiešsaistē Zoom platformā.

 

Konferencē par sadarbības iespējām digitālo objektu datu integrēšanā, īpaši semantiskās sadarbspējas problemātiku, savā pieredzē, sasniegumos un izaicinājumos dalīsies kolēģi no Vācijas, Somijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas, t. sk. LNB eksperti un Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes Informācijas un Bibliotēku studiju nodaļas pārstāvji.

 

Konferences mērķauditorija: kultūras mantojuma institūciju pārstāvji, bibliotēku nozares un saskarnozaru speciālisti, studenti, terminoloģijas darba speciālisti un interesenti.

 

Konferences norises valoda: angļu. Dalība – bez maksas.

 

Konferences programma ar saitēm uz prezentāciju anotācijām pieejama ŠEIT (PDF).

REĢISTRĀCIJA

 

Konference notiek ar LNB un LU kopprojekta "Latvijas atmiņas institūciju dati digitālajā telpā: vienojot kultūras mantojumu" (Nr. lzp-2019/1-0365) atbalstu.

 

 

Papildu informācija:

Inta Virbule
Bibliogrāfijas institūts
Latvijas Nacionālā bibliotēka
E-pasts: inta.virbule@lnb.lv


Inese Kazāka
Bibliotēku attīstības centrs
Latvijas Nacionālā bibliotēka
E-pasts: inese.kazaka@lnb.lv

 

21.09.2021 11:36 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru