Gunārs, Gunis, Vladimirs

Novadnieku vārdadienas

Izdots digitālais žurnāls "Skolas Bibliotēka"

Publiskots un ceļu pie lasītājiem sācis izdevniecības "Skolas Vārds" digitālais speciālizdevums "Skolas Bibliotēka" par kvalitatīviem skolas bibliotēkas pakalpojumiem, mūsdienīgu bibliotēkas infrastruktūru, drošticamiem resursiem un lietpratīgu personālu.

Izdevums tapis ar pārliecību, ka sabiedrības attieksme pret skolas bibliotēku ir tās vērtību mēraukla pret izglītību kopumā. Tas paredzēts visiem skolu bibliotekāriem, skolu vadītājiem, skolotājiem, valsts un pašvaldību institūciju pārstāvjiem, vecākiem.

Izdevuma saturu veido 37 autori. "Skolas Bibliotēkas" administratīvo vadību nodrošināja izdevniecība "Skolas Vārds" un tās galvenā redaktore Vita Pļaviņa.

Izdevums ir Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB), Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LBB) Bibliotēku attīstības centra un LNB Kompetenču attīstības centra radošas un efektīvas sadarbības rezultāts.

Izdevums pieejams elektroniski šeit!

Informāciju sagatavoja:

Aija Jankava

LBB Bērnu un skolu bibliotēku sekcijas vadītāja

Olaines 1. vidusskolas bibliotekāre

28.10.2021 13:38 (komentāri: 0)