Informācija par Drošības policijas rekomendācijām

Latvijas Republikas Drošības policija aicina bibliotekārus iesaistīties potenciālo teroristu atpazīšanā! Latvijas Bibliotēku padome ir uzaicinājusi Drošības policijas pārstāvjus uz tikšanos, kas notiks 23. janvārī, lai pārrunātu tālākās rīcības plānu un uzdotu neskaidros jautājumus. Nosūtiet arī savus neskaidros jautājumus!

Diskusijas, par to, kā bibliotēkas var atbalstīt valsts drošību, nepārkāpjot Bibliotēku likumu, varētu turpināties dažādos nozares pasākumos.

Ja Jums ir kādi jautājumi, ko gribētu noskaidrot 23. janvāra Bibliotēku padomes sēdē, sūtiet tos Latvijas Bibliotēku padomes sekretārei Lindai Langenfeldei - Linda.Langenfelde@km.gov.lv

Nozares speciālisti aicināti iepazīties ar pieejamo informāciju! Drošības policijas rekomendācijas bibliotekāriem pieejamas šeit!

11.01.2018 10:47 (komentāri: 0)