Dzejas dienas 24.JPG

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?

Drosma, Drosmis, Elīna

Ieteicošs "Literatūras ceļvedis"

Pēc vairāku gadu pārtraukuma ar paplašinātu satura koncepciju un jaunā vizuālā veidolā pie Latvijas bibliotekāriem atgriežas ieteicošs "Literatūras ceļvedis". Izdevuma mērķis ir sekmēt mūsdienīgu publisko bibliotēku krājuma bagātināšanu ar augstvērtīgu un kvalitatīvu literatūru, veicināt iedzīvotāju interesi par Latvijā publicēto oriģinālliteratūru, kā arī atsevišķiem tulkotajiem literārajiem darbiem un nozaru literatūru.

Literatūras ceļvedis paredzēts galvenokārt Latvijas publisko bibliotēku krājuma veidošanas speciālistiem, un tā sastādītāji vēlas palīdzēt bibliotēku darbiniekiem pieņemt lēmumus, izvēloties savai bibliotēkai piemērotākos un vērtīgākos izdevumus no plašā Latvijas izdevniecību piedāvājuma. Izdevumu iecerēts sagatavot reizi mēnesī, iesakot gan aktuālas, tikko iznākušas grāmatas, gan vēršot uzmanību uz, iespējams, nepelnīti piemirstiem, nepamanītiem un nenovērtētiem izdevumiem.

Satura veidošanā iesaistījušies Latvijas Nacionālās bibliotēkas nozaru informācijas eksperti, tādējādi īstenojot iespējami plašu satura daudzveidību.

Izdevums pieejams šeit!

Literatūras ceļveža sastādītāji ļoti gaidīs Jūsu atsauksmes, ieteikumus un ierosinājumus!

Informācijai: 2018. gada 16. maijā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču centrā notiks konference "Literatūras zināšanas mūsdienīgam bibliotekāram". Izvērstāka informācija par konferences darba kārtību un pieteikšanos vēl sekos.

13.02.2018 11:15 (komentāri: 0)