Dzejas dienas 24.JPG

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?

Severīns, Urzula

Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017

Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) izsludina pieteikumu pieņemšanu nominācijā "Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017". Ja vēlaties pastāstīt, ko aizvadītajā gadā esat sasnieguši, ar ko varat lepoties vai kas svarīgs noticis bibliotēku dzīvē 2017.gadā, tad iesūtiet savu pieteikumu!

Pieteikumu iesniegt aicināts ikviens Latvijas bibliotekārs, aizpildot tiešsaistes formu šeit! Nominēt var gan valsts mēroga, gan reģionāla līmeņa, gan vietējas nozīmes notikumus. Pieteikumu skaitam no katra bibliotekāra vai bibliotēkas nav ierobežojumu, un pieteikt var jebkuru notikumu no jebkuras bibliotēkas vai nozares kopumā. Pastāstiet visu, ko redzat kā "Gada notikumu Latvijas bibliotēkās 2017".

Gada notikuma pieteikumus var iesniegt līdz 2018. gada 20. februārim. Pēc tam tie tiks apkopoti sarakstā un nodoti tiešsaistes balsošanai. Atbilstoši balsojumam tiks godināts visvairāk balsis ieguvušais notikums.

Esam aktīvi un iesniedzam arī savus pieteikumus nominācijā "Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017"!

18.01.2018 10:12 (komentāri: 0)