Digitālā realitāte - tieši tāda, kāda tā ir

"Digitālās nedēļas 2018" ietvaros LU Sociālo zinātņu fakultātes UNESCO Medijpratības katedra sadarbībā ar UNESCO Lavtijas Nacionālo komisiju, kā arī partneriem no Latvijas Nacionālās bibliotēkas organizē ekspertu diskusiju - tiešraidi "Digitālā realitāte - tieši tāda, kāda tā ir", kurā tiks prezentēts pētījums par 9 līdz 16 gadus vecu bērnu un pusaudžu medijpratību Latvijā. Pētījums pieejams šeit!

Pētījuma prezentāciju un diskusiju būs iespējams vērot tiešraidē šeit!

Diskusijas mērķis ir uzrunāt bibliotekārus un pedagogus, kā arī bērnu vecākus visā Latvijā, lai iepazīstinātu ar pētījuma rezultātiem un aicinātu domāt par to, ko mēs - pieaugušie - katrs varam darīt un kāds atbalsts mums pašiem vajadzīgs, lai bērnu un pusaudžu dzīve digitālajā vidē būtu ne tikai aizraujoša, bet arī droša un lietderīga.

Tiešraide notiks 23. martā no 10:00 līdz 11:30.

Vairāk par citām Digitālās nedēļas tiešraidēm uzziniet šeit!

Vairāk par pētījumu lasiet:

13.03.2018 11:46 (komentāri: 0)