Bibliotēku portāla rakstu apkopojums

Ir sagatavots pirmais Latvijas Bibliotēku portāla jaunās versijas rakstu apkopojums par 2019.gada novembri. Latvijas Bibliotēku portāla rakstu apkopojums pieejams šeit!

Ikvienam tiek piedāvāta iespēja individuāli saņemt apkopojums, tādēļ, ja arī Jūs vēlaties šādu apkopojumu saņemt reizi mēnesī savā e-pastā, pierakstieties jaunumu saņemšanai www.biblioteka.lv

Latvijas Bibliotēku portāls ir bibliotēku nozares profesionālās informācijas tīmekļa resurss, kurā publicētā informācija sniedz vispārīgu ieskatu bibliotēku nozares aktualitātēs, atspoguļo bibliotekārā darba daudzveidību un veicina izpratni par dažādiem bibliotekārā darba procesiem.

Portāla veidotāji par savu galveno uzdevumu izvirzījuši atspoguļot dažādus bibliotēku darbības aspektus, fokusējoties uz jaunākajām tendencēm nozarē un pārnesot profesionālo starptautisko organizāciju ieteikumus Latvijas bibliotēku videi, kā arī veicināt nozares speciālistu ciešāku sadarbību, dalīšanos resursos un pieredzē.

02.12.2019 10:27 (komentāri: 0)