Balsošana par Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017

   Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) informē, ka sakarā ar nekorektu balsošanas aģitāciju tiek anulēti visi līdz šim veiktie balsojumi un balsošana par LBB nomināciju "Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017" tiek atsākta no jauna.

   Laika posmā no 17. janvāra līdz 23. februārim tika saņemti 37 pieteikumi, un tie visi tiek nodoti Jūsu vērtējumam - ir izveidota tiešsaistes balsošanas anketa "Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017", kur iespējams izvēlēties un nobalsot par notikumu, kurš ir pelnījis saņemt šo titulu. Visvairāk balsis ieguvušo notikumu godināsim Latvijas Bibliotēku festivāla laikā. Balsojums būs atvērts līdz 31. martam. Saite uz balsojuma anketu pieejama šeit!

   LBB nominācijas "Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017" mērķis ir atcerēties un akcentēt nozīmīgākos pagājušā gada notikumus, izveidot to apkopojumu. Nominācijas koncepcija paredz demokrātisku pieeju - ikvienai bibliotēkai un bibliotekāram bija iespēja pieteikt savu notikumu un arī rezultātu noteiks bibliotekāru balsojums.

   Ja ir vēlme un enerģija, nominācijas kandidāti var izvēst aģitācijas kampaņu par savu notikumu. Ir tikai divi noteikumi:

  • balsošanā piedalās tikai bibliotekāri un bibliotēku nozares pārstāvji. Nevajadzētu aicināt balsot lasītājus, radus, draugus un paziņas. LBB Gada notikuma koncepcija paredz, ka vērtējumu par notikumiem sniedz un par finālistiem un pirmās vietas ieguēju lemj bibliotekārā sabiedrība;
  • katrs balsotājs drīkst balsot tikai vienu reizi.

27.02.2018 13:15 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv