Zanes bibliotēkas dzimšanas diena

28.februārī, Zanes bibliotēkas 6.dzimšanas dienā, Bauskas Bērnu bibliotēkas darbinieki devās uz pirmsskolas izglītības iestādi "Pasaulīte", kur kopīgi svinēja dzimšanas dienu. Lelle Zane personīgi ieradās "Zīļuku" grupiņā, lai  parunātos ar bērniem par grāmatās izlasīto.

Bibliotekāre kopā ar audzinātāju Daigu Krūmiņu lasīja grāmatu "Nenotikušais atklājums",  kuras tekstu, ilustrācijas un dizainu  veidojis Mārtiņš Zutis. Pasākuma turpinājumā bērni devās interesantā  ceļojumā pa "nenotikušā  atklājuma" pēdām. Ar milzīga binokļa un  vairāku palielināmo stiklu palīdzību bērni izpētīja pēdas grāmatās, zīmēja un krāsoja tās. Lelle Zane bija ļoti pateicīga mazajiem dzimšanas dienas viesiem par lieliskajām svinībām!

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2019/Bernu biblioteka/Zanes_biblioteka/Zane_01.jpg tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2019/Bernu biblioteka/Zanes_biblioteka/Zane_03.jpg
tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2019/Bernu biblioteka/Zanes_biblioteka/Zane_04.jpg

11.03.2019 13:49 (komentāri: 0)