.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?

Agija, Aldonis

Sniegbaltais un ogļmelnais

Lasīšanas veicināšanas programmas "Mūsu mazā  bibliotēka" ietvaros, Bauskas Bērnu bibliotēkā 2. novembrī tika izlasīta igauņu autores Hilli Randas grāmata "Sniegbaltais un ogļmelnais". Līdzīgi kā  grāmatā arī Bērnu bibliotēku apmeklēja bērnudārza "Zīlīte" bērni. "Saulītes" grupiņas piektgadnieki ieklausījās grāmatas lasījumā, iepazina pulksteni, uzzināja, kas ir futrālis, Mocarts un Bēthovens. Bērni iemācījās igauņu valodā pateikt  vārdu "labdien", klausījās muzikālās grāmatas un saņēma mājas darbu - izkrāsot kaķu zīmējumus. Neizpalika arī bibliotēkas apskate un fotosesija.

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/Sniegbaltais_un_Oglmelnais/Sniegbaltais_03.jpg

06.11.2018 13:58 (komentāri: 0)