.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?
Aptaujas beigu datums: 31.03.2024
Kopā nobalsojuši = 27
Jā, apmierina
Neapmierina
Daļēji apmierina

Fanija, Vēsma

Dzimšanas diena

Iecavas novada jubilāri

Uģis Roze (1960) - 64

Rīta stundas lasījums "Pīmuks, Cunduriņš un Mirdzošā Mēnessgaisma"

Šajā reizē tiks lasīts fragments no Maijas Laukmanes  grāmatas  “Pīmuks, Cunduriņš un Mirdzošā Mēnessgaisma”.

Kas notiek ar rotaļlietām laikā, kad Tu guli saldā miedziņā? Vai tās arī guļ tikpat saldā miegā? Kas zina, kas zina...

Iespējams, notiek kaut kas pavisam cits: mīļās lelles atdzīvojas un tad klejo cauri Taviem nakts sapnīšiem, cauri dārza miglai, pāri upes laipiņai. Notiek neticamais: Tava nakts miedziņa laikā gan lielas, gan mazas lelles, lupatu vīreļi un rūķi strādā pieredzes uzkrāšanas un pasaules izzināšanas darbu.

Tikpat iespējams, ka mantas dienā pacietīgi sēž un vēro, ka Tu priecājies, blēņojies, garlaikojies, draudzējies un audz.

Reģistrējies un pievienojies Rīta stundas lasījumam “Pīmuks, Cunduriņš un Mirdzošā Mēnessgaisma” Bauskas Bērnu bibliotēkā 18.maijā  plkst. 10.00 tiešsaistes platformā Zoom !

Reģistrējies šeit: https://ieej.lv/QQXgx

11.05.2023 13:23 (komentāri: 0)