.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?

Agija, Aldonis

Rīta stundas lasījums novembrī

Rīta stundas lasījums “Brālītis un Karlsons” tiks veltīts zviedru rakstniecei Astridai Lindgrēnei, kurai šomēnes ir 115 dzimšanas diena.
Uz pavisam parastas mājas jumta pavisam parastā Stokholmas ielā dzīvo kāds kungs vārdā Karlsons. Aiz lielā dūmeņa paslēpies mazs namiņš, šajā namiņā viņš dzīvo. Karlsons, kas dzīvo uz jumta, ir labs draugs Brālītim, kas dzīvo ceturtajā stāvā. Vienā jaukā dienā Karlsons ņem un ielido pa logu pie Brālīša. Un tad viņš ķeras klāt Brālīša tvaika mašīnai, jo Karlsons ir labākais tvaika mašīnu meistars pasaulē. Starp citu, Karlsons ir labākais itin visā, ja var ticēt viņa teiktajam. Un Brālītis viņam tic. Brālītis uzskata, ka Karlsons ir labākais vienmēr un visur. Un viņš ir labākais rotaļu biedrs pasaulē.
Reģistrējies un pievienojies Rīta stundas lasījumam “Brālītis un Karlsons” Bauskas Bērnu bibliotēkā 8.novembrī plkst. 10.00 tiešsaistes platformā Zoom !
Reģistrējies šeit: https://ieej.lv/ua43Z

03.11.2022 11:34 (komentāri: 0)