Pasākumu fotogrāfijas

Aptauja

.
Kādu literatūru izvēlaties lasīt vasarā?
Aptaujas beigu datums: 31.08.2023
Kopā nobalsojuši = 31
Romantiskā literatūra
32%
Detektīvromāni
29%
Nozaru literatūra
3%
Dzeja
0%
Preses izdevumi
16%
Cits
20%

Šodien vārda dienu svin

Sergejs, Svetlana, Lana

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Berta Pīpiņa (1883-1942?) - 140

Rīta stundas lasījums "Ķiparu ļerpatu šnirks"

Arno Jundze ar grāmatu “Ķiparu ļerpatu šnirks”  2003.gadā  pieteica sevi kā izcilu bērnu grāmatu rakstnieku. Ķiparzemes stāstu turpinājumi ir grāmatās ”Ķiparu ļerpatu čieps” un “Šušnirks un pazemes bubuļi”.

Tikpat neparasti un interesanti kā paši Ķiparzemes iemītnieki, ir arī viņu dzīve, nemaz nerunājot par piedzīvojumiem. Zemē, kuras galvenajā laukumā ir piemineklis Apēstajai Dzimšanas Dienas Tortei. Zemē, kurā Trusis, iedams apzagt kāpostu lauku, iekrīt burlaku bedrē un no kauna aiziet kalnos, lai tur, lielā vientulībā un pārtikdams vienīgi no ķerpjiem un zāļu saknītēm, dzīvotu līdz mūža beigām. Zemē, kur Ķipariņš, Ļerpatnieks, Šušnirks, Minna Nr.3 un citi priecājas, bēdājas, dara blēņas un vēl daudz ko citu, bieži vien visai dīvainu. Visi grāmatas varoņi ir arī labi portretēti un atstāj uz katru mūsu valsts cilvēku, kas tik vien paskatās uz viņiem, neizdzēšamu iespaidu.

Reģistrējies un pievienojies Rīta stundas lasījumam “Ķiparu ļerpatu šņirks” Bauskas Bērnu bibliotēkā 19.septembrī  plkst. 10.00 tiešsaistes platformā Zoom !

Reģistrējies šeit: https://ieej.lv/QQXgx

14.09.2023 12:36 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv