.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?
Aptaujas beigu datums: 31.03.2024
Kopā nobalsojuši = 27
Jā, apmierina
Neapmierina
Daļēji apmierina

Fanija, Vēsma

Dzimšanas diena

Iecavas novada jubilāri

Uģis Roze (1960) - 64

Raibumiņi 2018. gada sākumā

2018. gads Bauskas Bērnu bibliotēkā iesācies raibs - Bērnu un jauniešu žūrijas dalībnieki apmeklēja teātri, savukārt martā norisinājās divi projekti saistībā ar latviešu tautas pasakām.

Februārī aktīvākie Bērnu un jauniešu žūrijas ekspertiiepazina M.Tvena daiļradi izrādē "Toma Sojera piedzīvojumi".

Arī marts iesācies darbīgi - Bērnu bibliotēkā norisinās divi projekti 3. klašu bērniem. Tā ietvaros, bērni latviešu tautas pasakās meklēja senvārdu nozīmi, aplūkoja senāko grāmatu un uzzināja izdevniecību ziņas.

Tāpat projektā, kura tēma ir latviešu tautas dziesmas, dalībnieki noskaidro seno vārdu nozīmi, skaita savas sacerētās tautas dziesmas, aplūko grāmatas un lasa tautas dziesmas.

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/2018_raibumi/Projekti_3_klasem.jpg
tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2018/Bernu_biblioteka/2018_raibumi/Projekti_3_klasem_1.jpg

06.03.2018 11:41 (komentāri: 0)