Pasākumu fotogrāfijas

Dzejas dienas 24.JPG
11.09.2018

Aptauja

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?
Atbildes

Šodien vārda dienu svin

Severīns, Urzula

Novadnieki jubilāri

Pie Nindzjas Timija

   Rakstnieks, ilustrators un Holivudas filmu dizainers Henriks Tamms bija ieradies Rīgā, lai tiktos ar lasītājiem, stāstītu par savām grāmatām, darbu Holivudā un kopā ar saviem lasītājiem atvērtu trešo grāmatu par nindzju Timiju – "Nindzja Timijs un baltā pērtiķa noslēpums". Vienlaikus norisinājās Bērnu žūrijas lasītājiem radošā konkursa "Nindzja Timijs mūsu vidū" noslēguma pasākums.

   Starp veicināšanas balvu ieguvējiem bija arī mūsējie - Bauskas Bērnu bibliotēkas čakli lasītāji - Jana un Emīls Zvirbuļi, kuru izveidotā animācijas filmiņa konkursā par Nindzju Timmiju piesaistīja žūrijas uzmanību. Jana un Emīls saņēma diplomu un vērtīgas grāmatas, sniedza interviju TV un ieguva zviedru rakstnieka H. Tamma autogrāfu. Bauskas Bērnu bibliotēkā var aplūkot arī Emīla un Janas Zvirbuļu no kartona un plastilīna veidoto instalāciju - lielu namu.

   Autors bija patīkami pārsteigs par kuplo pasākuma apmeklētāju skaitu - teju 400 bērnu! Ikviens no bērniem saņēma arī Henrika Tamma autogrāfu grāmatā vai uz īpašas autogrāfu kartītes.

 

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2016/Bernu biblioteka nindza timijs2.jpg

08.12.2016 14:50 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv