Pasākumi par Kārli Skalbi un Astridu Lingrēni

 

 

  Novembra mēnesis  nozīmīgs ar dažādiem svētkiem. Lasītāju klubiņā "PIE ZANES" šoreiz pasākums, veltīts  pasaku ķēniņa Kārļa Skalbes  140. dzimšanas dienai. 7. novembrī  "CIEMOS PIE KAĶĪŠA UN DRAUGIEM" ciemojās otrklasnieki, kuri bija kārtīgi izpildījuši mājas darbu un uzzīmējuši kaķīšus. Kad bija izlasītas  pasakas par kaķiem, iepazīti citi pasaku tēli, radoši strādāts  trīs darbnīcās, tad secinājām, ka pasakās daudz skumju un sāpju, "lai labāk vairojas prieks" un tad ... ciemos ieradās  arī kaķītis GARFĪLDS.

  11. novembrī Ziemeļvalstu  literatūras   nedēļas  "Lielās  priekšā lasīšanas  dienā" plkst. 9.00 kopā ar otrās klases skolēniem lasām grāmatu par draudzību. Bet  "PEPIJA SVIN DZIMŠANAS DIENU" bibliotēkā. Zirgs gan nav ieradies, jo atrodas uz Rimi laukuma un  Pepija par daudz saēdusies saldējumu. Taču  svinībās vienalga iet ļoti jautri. Pepija jau zina, ka 2 + 2 ir astoņi,  un noteikti ies uz skolu, palūkoties, ko otrās klases skolēni  skolā dara,  izbaudīs, kas ir starp- brīdis. Šis brīdis izklausās pēc kaut kā ļoti, ļoti interesanta...

  Ja Tevi interesē jaunākās grāmatas, tad 20. novembrī plkst. 15.00 aicinām uz literāru pasākumu "GRĀMATA UZ MANA GALDA". Tikšanās  un saruna par grāmatām  ar izdevniecības "Latvijas Grāmata"  pārstāvi ANCI ZVEJU solās būt ļoti  saistoša "grāmatmīļiem".

 

 

tl_files/images/fotogalerijas/2019/K.Skalbe 1.jpg

 

tl_files/images/fotogalerijas/2019/K.Skalbe 2.jpg

 

tl_files/images/fotogalerijas/2019/K.Skalbe 3.jpg

 

tl_files/images/fotogalerijas/2019/Ziemelvalstis BB2.jpg

 

tl_files/images/fotogalerijas/2019/Ziemelvalstis BB3.jpg  tl_files/images/fotogalerijas/2019/Ziemelvalstis BB1.jpg

 

tl_files/images/fotogalerijas/2019/K.Skalbe.jpg  tl_files/images/fotogalerijas/2019/Gramata uz mana galda.jpg

12.11.2019 15:54 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv