Dzejas dienas 24.JPG

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?

Severīns, Urzula

Novembris apsteidz oktobri

31. oktobrī Bauskas Bērnu bibliotēka aicināja pievērst uzmanību veseliem trīs svētkiem. Teju katrs atminas Helovīnu svētkus, taču par Latviešu folkloras dienu un Dainu Tēva K.Barona dzimšanas dienu gan ir jāatgādina. Kopīgi aizvadot laiku, bibliotekāre Kristīne izveidoja ķirbju laternas, bet skolēni radošajā darbnīcā "Oranžs-melns" no papīra veido dažādus objektus. Bibliotēkas abonementa telpa tika izdekorēta līdz nepazīšanai! Pasākuma  noslēgumā - mielastiņš un spoku stāstu lasīšana.
   1.novembrī bibliotēkā plkst. 14.30 tika atklāta tautas foto studijas "Bauska" vadītājas Lindas Kaufmanes izstāde "Mana pasaule zied". Šī nebūt nav pirmā fotostudijas dalībnieku izstāde bibliotēkā. Šoreiz darbi tapuši Latgales pusē Krāslavā un Rogovkā. Sarunā par fotogrāfijas tapšanu secinājām, ka  skolēniem patīk dabas attainojums Lindas darbos un pārsteidzošā kārtā interesi piesaista arī melnbaltā fotogrāfija.

Seko Bauskas Bērnu bibliotēkas notikumiem viņu draugiem.lv lapā šeit!

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2016/Radosa_darbnica_ORANZS-MELNS_9.jpg

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2016/Radosa_darbnica_ORANZS-MELNS_4.jpg tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2016/Bernu bibl_atklata_L_Kaufmanes_3.jpg
tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2016/Bernu bibli__Dainu_Teva_1.jpg tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2016/Radosa_darbnica_Halloween-_kirbju_laternas__17.jpg

03.11.2016 11:58 (komentāri: 0)