Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensības

20.februārī plkst. 14.00  Bauskas Bērnu bibliotēkā notika Nacionālā Skaļās lasīšanas sacensības. Sacensībās piedalījās 11 skolēni no divām Bauskas skolām: trīs skolēni no Bauskas pilsētas pamatskolas un astoņi skolēni no Bauskas sākumskolas. Skolēnu prasmes skaļi un izteiksmīgi lasīt vērtēja žūrijas komisija trīs cilvēku sastāvā: Bauskas Centrālās bibliotēkas Biznesa bibliotēkas vadītāja Ērika Pelcere, laikraksta “Bauskas Dzīve” žurnāliste Indra Vētra un Codes bibliotēkas vadītāja Antra Ģēvele. Pieciem skolēniem par izteiksmīgo lasījumu izsniegtas “Pateicības”, bet seši skolēni saņem “Ceļazīmes” nākamajam sacensības posmam.

Bauskas Bērnu bibliotēka tur īkšķus, vēl veiksmi un izturību!

Paldies Bauskas sākumskolas skolotājai Sanitai Anspokai un Bauskas pamatskolas skolotājai Ingai Briedei par sadarbību!

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2019/Bernu biblioteka/Nacionala_Skalas_lasisanas_sac_.jpg

21.02.2019 13:23 (komentāri: 0)