Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensības 2020

Cilvēki, kuri lasa grāmatas, izdzīvo tūkstošiem dzīvju, bet tie, kuri nelasa, tikai vienu. Šī apgalvojuma patiesību 11. februārī pierādīja Bauskas pilsētas skolu 5. un 6. klašu skolēni, kuriem trīs minūšu laikā bija jāpastāsta  par sevi, sevis izvēlēto grāmatu un skaļi jānolasa no tās fragments.

Šogad dalībnieku skaits bija lielāks nekā pērn. 17 skolēni no Bauskas Valsts ģimnāzijas, Bauskas pamatskolas un Bauskas 2. vidusskolas cīnījās par tiesībām iekļūt labāko sešiniekā, kuri tālāk varēs startēt Bauskas novada pusfināla sacensībās, kas notiks 25.februārī Bauskas Tautas namā. Skolēnus vērtēja izcila žūrija: Vija Cerusa, Līga Bukša un Laimdota Ozoliņa. Rezultātā viņas vienprātīgi izvēlējās labākos runātājus, kuru uzstāšanās iedvesmo klausītājus šo grāmatu izlasīt.

Bauskas novada pusfinālā startēs Bauskas 2.vidusskolas skolnieces Sanija Ūdre un Keita Ieva Gasūne, Bauskas pamatskolas skolnieks Jānis Maskals un  Bauskas Valsts ģimnāzijas skolnieki Kristaps Zviedris, Karīna Kondore un Lizete Linna Ozola. Vēlam veiksmīgu startu!

tl_files/images/fotogalerijas/2020/Bauskas bernu biblioteka/Skala lasisana/SkLasisana 2020 BB.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2020/Bauskas bernu biblioteka/Skala lasisana/SkLasisana 2020 BB1.jpg

18.02.2020 14:28 (komentāri: 0)