Ka berniba 04.JPG
03.01.2019
Varonu laiks 01.JPG

pasakumi18
Kas ir Jūsu galvenais informācijas avots par bibliotēkas rīkotajiem pasākumiem?

Agne, Agnese, Agnija

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Rihards Belte - 70

Mūsu mazā bibliotēka

Izdevniecība "Liels un mazs" uzsākusi lasītveicināšanas programmu "Mūsu mazā bibliotēka" 4-8 gadus veciem bērniem. Projekts ilgs līdz 2019. gada maijam un projektā tika aicinātas iesaistīties visas Latvijas bibliotēkas, skolas un pirmsskolas. Tā mērķis ir veicināt bērnu interesi par literatūru un ilustrāciju, kā arī rosināt bērnus uz dažādām radošām nodarbēm.

Lasīšanas veicināšanas programmā "Mūsu mazā bibliotēka" iekļautas vairākas grāmatas:

• Pšemislavs Vehterovičs, Marta Ludviševska "Vista vai ola?" (tulk. Ingmāra Balode);
  • Pšemislavs Vehterovičs, Emilija Džubaka "Lūdzu, apskauj mani" (tulk. Ingmāra Balode);
  • Majda Korena, Agata Dudeka "Uzvāri man pasaciņu!" (tulk. Māra Gredzena);
  • Peters Svetina, Damjans Stepančičs "Brīnumu gredzens" (tulk. Mara Gredzena);
  • Hilli Randa, Katerīne Zaripa "Sniegbaltais un ogļmelnais" (tulk. Maima Grīnberga);
  • Mārtiņš Zutis "Nenotikušais atklājums".

11. oktobrī arī Bauskas Bērnu bibliotēka pielaikoja projektu "Mūsu mazā bibliotēka", kurā piedalījās Bauskas pilsētas pamatskolas 2.a klases skolēni. Bērni lasīja Majdas Korenas un Agatas Dudekas grāmatu "Uzvāri man pasaciņu!" un kopā ar bibliotekārēm uzvārīja pasaciņu. Teātris izdevās, trauki veseli un rezultātā - izlasīta grāmata un lielisks noskaņojums!

12.10.2018 11:20 (komentāri: 0)