Literāri tematisks pasākums "Grāmata uz mana galda"

Šā gada 20. novembrī pirmoreiz uz tikšanos nelielā, bet patīkamā pulciņā,  un  sarunu par grāmatām ar SIA "Latvijas Grāmata" pārstāvi ANCI ZVEJU pulcējas 7.- 9. klašu audzēkņi  no Bauskas Valsts ģimnāzijas, Bauskas pilsētas pamatskolas un Bauskas 2. vidusskolas. Čaklie bibliotēkas lietotāji kopā ar diskusijas iniciatori Anci Zveju, skolas bibliotekārēm un skolotājām iesaistās sarunā par to kādas grāmatas izvēlas un  kādēļ. Pēc Ievas Melgalves darba  "Vēsais prāts"  fragmenta lasījuma seko ieteikums, izlasīt  grāmatu, kurā aprakstītas eksistējošas lietas, zinātniski atklājumi un jaunākās tehnoloģijas, jo ir viena no tām grāmatām, kura atrodas uz Ances  Zvejas grāmatu galda. Lūk, dažas no grāmatām, par kurām sekoja diskusijas tikšanās laikā: Viegliņa-Valliete Gina.  Pa votu un sēļu pēdām Zemgalē no 15. līdz 20. gadsimtam. Kolinsa Sūzena. Bada spēles. Nivena Dženifera. Mūsu spožās dienas. Nilsons Pērs. Kā suns kā kaķis. Lārsons Stīgs. Meitene ar pūķa tetovējumu. Grīns Aleksandrs. Dvēseļu putenis. Mīda Rišela. Vampīru akadēmija. Landara Ellena R. Lietussargs. Favilli Elēna. Vakara pasaciņas dumpīgām meitenēm. Pasākuma laikā tiek izteikti ierosinājumi jauno "grāmatnieku" nākamās tikšanās tēmai. Un tad  Ance Zveja secina: "baušķeniekiem patīk, ka realitāte maisās kopā ar maģiju".

tl_files/images/fotogalerijas/2019/Zveja A1.jpg   tl_files/images/fotogalerijas/2019/Zveja A2.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2019/Zveja A3.jpg   tl_files/images/fotogalerijas/2019/Zveja A4.jpg

Atnāc, gaidām Tevi- varbūt kāda no grāmatām uz bibliotēkas galda uzrunās tieši Tevi!

22.11.2019 14:06 (komentāri: 0)