Pasākumu fotogrāfijas

Aptauja

Lasīšana vasarā
Vai un kā vasara ietekmē Jūsu lasīšanas paradumus?
Atbildes

Šodien vārda dienu svin

Meldra, Meldris, Melisa

Novadnieki jubilāri

Lasīšanas veicināšanas pasākumi novembrī

   Novembra nogalē Bauskas Bērnu bibliotēkā īpaši rosīgas lasīšanas veicināšanas aktivitātes dažādām lasītaju grupām.

   "Jauno Pūcēnu skoliņas" divās nodarbībās trīsgadnieki, kuri pirmo reizi ciemojās bibliotēkā kopā ar vecākiem, brāļiem un māsām krāsoja zīmējumus, meklēja burtiņus, “lasaīja” skaļās grāmatas, spēlēja spēles un lika puzles. Saņemot Liecības un dāvanu komplektus bērni satika Lielo Pūcēnu, kurš bija atbraucis ciemos no Rīgas. 

  PŪCĒNI  
tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2017/Bernu biblioteka/Pucenu_skolina/Puceni_01.JPG   tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2017/Bernu biblioteka/Pucenu_skolina/Puceni_02.JPG
MĀCĀS   SAŅEM DĀVANU KOMPLEKTUS
tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2017/Bernu biblioteka/Pucenu_skolina/Puceni_03.JPG
SATIEK LIELO PŪCĒNU

 

 

   Bauskas sākumskolas 6.a , 6.b un 6.c klases 20  izglītojamie 27.novembrī piedalījās aizraujošās "Nacionālās skaļās lasīšanas sacensībās".

   1.solis sacensība bibliotēkā - Lasīšanai  piemērotu lasāmvielu dalībnieki atrada gan "Bērnu, jauniešu un vecāku  žūrijas" grāmatu kolekcijās, gan citās sen aizmirstās, kā arī tikko  iznākušās grāmatās. Par dalību reģionālā  finālā lēma sacensību tiesnešu komanda: Bauskas sākumskolas bibliotekāre A. Ignatjeva, Bauskas CB Biznesa bibliotēkas vadītāja Ē. Pelcere, Bauskas CB bibliogrāfe L. Ozoliņa, Bauskas Bērnu bibliotēkas vadītāja S. Freimane, Bauskas Bērnu bibliotēkas galvenā bibliotekāre G. Blūmane, bet “pulkstenīti” tēloja Bauskas Bērnu bibliotēkas Interneta un lasītavas vadītāja K.Čakāne.

   Novēlam arī turpmāk veiksmi un izturību reģionālājā finālā 4 sacensību dalībniekiem-uzvarētājiem:

  • Martai Mengotei,
  • Martai Tēraudei, 
  • Lienei Laiškonei,
  • Alenam Višķeram

Lai Lasīšanas čempions kļūst par Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu direktoru!

 

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2017/Bernu biblioteka/Skalas_lasisanas_sacensibas/Skala_lasisana_01.JPG tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2017/Bernu biblioteka/Skalas_lasisanas_sacensibas/Skala_lasisana_02.JPG

NACIONĀLĀS SKAĻĀS

LASĪŠANAS 1. SOLIS

BAUSKAS BĒRNU

BIBLIOTĒKĀ

SACENSĪBU DALĪBNIEKI

 

   28.novembrī ekskursijā uz Bauskas Bērnu bibliotēku devās PII "Pasaulītes" un "Dzirnaviņu" grupiņas bērni, kurus ar bibliotēku jeb lielo grāmatu māju iepazīstināja Kristīne Čakāne. Pēc tam mazie ekskursanti cītīgi aplūkoja grāmatas, žurnālus un izvēlējās, kurus ņemt līdzi lasīšanai uz mājām.  

05.12.2017 17:15 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv