Labi darbi - labas lietas

Divdesmi trīs aktīvākie Bērnu un jauniešu žūrijas 2015" eksperti maijā apmeklēja zinīgu pasākumu Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Bērnu Liteatūras centra speciāliste Sarmīte Galsa iepazīstināja ar 7.stāvu - stāvu bērniem.. Ziņkārīgākie vēl aplūkoja Poļu bērnu grāmatu izstādi, piedalījās sarunā par grāmatu lasīšanu, atbildēja uz jautājumiem. Dāvanā bērni saņēma piespraudes un kartiņas ar poļu bērnu grāmatu ilustrācijām.

Ekskursijas laikā bija iespēja apmeklēt Gaismas pils spici, ko arī sekmīgi sasniedza paši "spicākie" mūsu bibliotēkas lasītāji! Šeit skolēni lasīja par skaitļiem,  kas atspoguļoja  bibliotēkas ēkas celtniecības gaitu, grāmatu fondus un uzzināja daudzus interesantus faktus. Paldies kolēģei S. Galsai par  jauko stāstījumu! Aicinām arī turpināt lasīt grāmatas un piedalīties žūrijas ekspertu darbā!

Kad atver vāku grāmatai -

Tur stāv aiz burta burts.

Tu, burvju mežā ieejot,

Pats paliec nenoburts.

Kad dziļāk ej un ieskaties:

Tur vārds aiz vārda stāv.

Drošs vārdu mežā ej un  - re:

Starp tēliem esi jau.

Tur noslēpums kā kaķa acs

Caur tumsu zaļi spīd...

Ej vārdu mežā, skaties pats,

Ko proti ieraudzīt.

/Vija Gune/

16.05.2016 13:32 (komentāri: 0)