.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?

Agija, Aldonis

Krāsaini notikumi Bauskas bērnu bibliotēkā

3. un 4.jūnijā  bibliotēku piepilda  bērnu čalas, jo pēc čaklas darbošanās dažādās aktvitātēs 11  „Pūcēnu skoliņas ” absolventi no  pirmsskolas iestādēm „Pasaulīte” un „Saulespuķe” saņem savu pirmo liecību un dāvanu komplektiņu. Karstajā dienā  tālo ceļu no Rīgas mērojis lasīšanas veicināšanas  projekta „Grāmatu starts”  simbols lielais Pūčulēns. Kad bērni kārtīgi samīļojuši Pūčulēnu un vecāki  iemūžinājuši  šo notikumu fotomirkļos, tad seko bibliotekāres  vēlējums, lai  ģimenēs saglabājas un turpinās  grāmatu  lasīšanas tradīcijas.

Ekspertiņiem vasarīgs piedāvājums karstām un lietainām dienām: Izlasi  jaunās žūrijas 5+ un 9+ 2019 kolekcijas grāmatas! Lasi un vērtē 11+ , 15+ un vecāku žūrijas grāmatas! Iesaisti  lasīt arī tēti!

Interaktīvo spēļu pēcpusdienas, kurās var  apgūt lasītprasmi,  mūziku, angļu valodu, krāsu mācību. Iespēja apgūt  dažādas  mācību tēmas interaktīvā un  interesantā  veidā sākot  no pirmsskolas vecuma.

Lai raiba vasara un jauka atpūta kopā ar grāmatu!

tl_files/images/fotogalerijas/2019/Tafele.jpg    tl_files/images/fotogalerijas/2019/tafele sarmite.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2019/Zurija L.JPG    tl_files/images/fotogalerijas/2019/Zurijas.JPG

tl_files/images/fotogalerijas/2019/Pie Zanes.jpg

06.06.2019 15:13 (komentāri: 0)