Pasākumu fotogrāfijas

Dzejas dienas 24.JPG
11.09.2018

Aptauja

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?
Atbildes

Šodien vārda dienu svin

Severīns, Urzula

Novadnieki jubilāri

Konkurss!

   Vasaru var padarīt piedzīvojumu izraibinātu un galu galā vēl laimēt ļoti jaukas, vērtīgas balvas! Vasaru jāizraibina ar grāmatām. To ir daudz un dažādu, tālab varēsi izvēlēties sev tīkamākās. Par izlasītajām grāmatām jāsniedz atsauksmes sociālajos tīklos. Tie noteikti Tev ir pazīstami! Obligāti jāatsaucas uz Zvaigzne ABC, lai tavs veikums var tikt novērtēts. Ja nu ar mūsdienu portāliem es uz Jūs, tas nekas - var taču izmantot e-pastu! Konkurss norisinās no 10. maija līdz 31. jūlijam un arī tad, ja sāksi jūnijā, nekas vēl nebūs zaudēts! Tik uz priekšu, piedalies!

  • Tev ir 7–16 gadi?
  • Tev patīk lasīt grāmatas?
  • Tu esi aktīvs sociālajos tīklos?

   Atsauksmēs dalies par to, kas tev patika, kāpēc patika un vai tu to ieteiktu draugiem. Ja grāmata nepatika vai garlaikoja, tad raksti, kas tieši nepatika. Raksti aprakstu blogā, veido video un foto kolāžas, dalies ar informāciju sociālajos tīklos un neaizmirsti informēt Zvaigzne ABC :)

   Apgāda Zvaigzne ABC grāmatu lasīšanas stafetē  var laimēt kruīza ceļojumu Rīga-Stokholma-Rīga, planšetdatoru, balvu no Stabilo vai žūrijas specbalvu no Apgāda Zvaigzne ABC.

 

UZMANĪGI IEPAZĪSTIES AR KONKURSA NOSACĪJUMIEM, KLIKŠĶINOT ŠEIT!

 

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2016/lasisanas-stafete-BauskasBernuBibl.jpg

18.05.2016 13:56 (komentāri: 0)

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv