.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?
Aptaujas beigu datums: 31.03.2024
Kopā nobalsojuši = 27
Jā, apmierina
Neapmierina
Daļēji apmierina

Fanija, Vēsma

Dzimšanas diena

Iecavas novada jubilāri

Uģis Roze (1960) - 64

Konkurss!

Vasaru var padarīt piedzīvojumu izraibinātu un galu galā vēl laimēt ļoti jaukas, vērtīgas balvas! Vasaru jāizraibina ar grāmatām. To ir daudz un dažādu, tālab varēsi izvēlēties sev tīkamākās. Par izlasītajām grāmatām jāsniedz atsauksmes no profila Zvaigznes ABC mājaslapā. Lietojot mirkļbirku #lasīšanasstafete2017 sociālajos tīklos un daloties ar pārdomām tur, var nopelnīt papildpunktus! Konkurss norisinās no 8. maija līdz 16. jūlijam. Arī tad, ja sāksi jūnijā, nekas vēl nebūs zaudēts! Tik uz priekšu, piedalies!

• Tev ir 7–16 gadi?
  • Tev patīk lasīt grāmatas?

Atsauksmēs dalies par to, kas tev patika, kāpēc patika un vai tu to ieteiktu draugiem. Ja grāmata nepatika vai garlaikoja, tad raksti, kas tieši nepatika. Raksti aprakstu blogā, veido video un foto kolāžas, dalies ar informāciju sociālajos tīklos un neaizmirsti par pašu galveno - Zvaigzne ABC mājaslapu :)

Apgāda Zvaigzne ABC grāmatu lasīšanas stafetē var laimēt kruīza ceļojumu Rīga-Stokholma-Rīga, naudas balvas un e-grāmatas! #lasīšanasstafete2017

UZMANĪGI IEPAZĪSTIES AR KONKURSA NOSACĪJUMIEM, KLIKŠĶINOT ŠEIT!

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2017/Bernu biblioteka/lasisanas_stafete_ afisa_2017jpg.jpg

16.05.2017 11:20 (komentāri: 0)