Dzejas dienas 24.JPG

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?

Drosma, Drosmis, Elīna

Konkursā piedalās mūsējie!

No 10. maija līdz pat 31. jūlijam ikviens lasītgribētājs no 7-16 gadu vecumam varēja piedalīties Zvaigznes ABC lasīšanas stafetē. Zvaigznes ABC mājas lapā redzams, ka starp dalībniekiem ir arī daži Bauskas novada mazie iedzīvotāji. Nelaid garām iespēju novērtēt viņu veikumu! Bauskas Centrālā bibliotēka un Bauskas Bērnu bibliotēka tur īkšķus. Tagad atliek vien gaidīt rezultātus, kas tiks publicēti 15. augustā!

Grupā no 7-9 gadiem ir viens mūspuses dalībnieks.

• Tas ir Emīls Zvirbulis. Aprakstā par sevi Emīls ir norādījis, ka viņu aizrauj matemātika un vairākas stratēģiskās spēles. Kā redzams, lasīšanai tas nemaz netraucē un grāmatu iespaidi atspoguļoti gan zīmējot, veidojot krustvārdu mīklu un kolāžās, gan uzņemot video! Emīla pieteikums konkursam skatāms šeit!

Vecuma grupā no 10-13 gadiem sev pieteikušas meitenes:

• Heilija Rutkovska ir pamanījusies izlasīt veselas sešpadsmit grāmatas! Tas, mūsuprāt, ir nudien liels sasniegums, jo pat lielākie lasītmīļi reti kad tik zibenīgi spēj pāriet no vienas grāmatas uz otru. Heilija veidojusi grāmatu aprakstus, ar kuriem var iepazīties šeit!
  • Jana Zvirbule raksta, ka viņas mīļākā dāvana ir grāmata vai dāvanu karte no grāmatnīcas. Tas gan ir labi! Ar Janas degsmi grāmata vienmēr paliks vērtība. Izlasīto grāmatu ilustrēšanai ir rūpīgi un radoši atlasītas fotogrāfijas, tapuši zīmējumi un video. Skati šeit!

Vecuma grupā no 14-16 gadiem arīdzan startējuši divi konkursanti:

• Kristiāns Graudiņš visām izlasītajām grāmatām kā īstens kritiķis devis lakonisku "pozitīvu vērtējumu" un arī spriedis, kāpēc šīs grāmatas ir lasīšanas vērtas. Viņa kontā ir trīs varenas grāmatas, par kurām Kristiāns pauž viedokli lūk, šeit!
  • Paula Straģe var būt patiesi priecīga, jo visas rokās paņemtās un izlasītās grāmatas viņai ir patikušas. Tā jau dažkārt ir - par labu grāmatu ne vienmēr vajag garus komentārus, jo grāmata pati atradīs ceļu pie sava lasītāja. Paulas veikums aplūkojams šeit!

Lai veicas!

05.08.2016 16:31 (komentāri: 0)