Dzejas dienas 24.JPG

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?

Severīns, Urzula

Kāpēc?

18. aprīlī, Bibliotēku nedēļas ietvaros, notika lasīšanas veicināšanas pasākums deviņpadsmit ņipriem Bauskas sākumskolas 1.a klases skolēniem. Vienlaikus tie bija izprovizēti "baltā galdautiņa" svētki. Sarunas risinājās par to, no kurienes nāk maizes kukulītis, kā notiek miltu malšana... Kopīgi tika minētas mīklas, lasītas tautas dziesmas par maizi un cienastiņā bija gards kliņģeris.

Skolēni uzzināja, ka “Latvijas Grāmatu izstādē 2017” Ķīpsalā notika mūsu novadnieces, pārtikas zinātnes doktores Kristīnes Jacino grāmatas “Kur rodas milti” atvēršanas svētki. Interesantie jautājumi izskanēja Jautrajā lasītavā.

Paldies autorei par bibliotēkai dāvināto grāmatu, kurā bērni var rast atbildes uz saviem neskaitāmajiem KĀPĒC?

01.05.2017 12:03 (komentāri: 0)