Jauno Pūcēnu skoliņa un radošas darbnīcas oktobra nogalē

Kad rudens lapu virpulis dabā beidzies un  skolēniem sācies brīvlaiks, Bauskas bērnu bibliotēkā  ”JAUNO PŪCĒNU SKOLIŅĀ” čakli  mācās trīsgadnieki. 24.oktobrī  desmit  absolventi saņem  savu pirmo liecību un satiek Pūčulēnu, kurš  no galvaspilsētas Rīgas ieradies paciemoties pie mazajiem baušķeniekiem. Aicinām bērnus apmeklēt bibliotēku kopā ar vecākiem, lai tumšos  rudens vakaros  ielūkotos grāmatu pasaules noslēpumos...

...jo bibliotēkā iekārtota   plaša grāmatu izstāde ”Ķirbju sēkliņu stāsti” un notiek arī radoša baiļošanās darbnīca. Lieli un mazi bibliotēkas apmeklētāji ar lielu aizrautību  veido rokassprādzes un izdekorē ķirbīti.

Septītās klases skolēni pilnveido  prasmes strādāt ar dažādiem informācijas avotiem Pasaules  medijpratības  un informācijpratības  nedēļā.  Izveidotais  plakāts ”Interneta līkloči - Tu vari būt aizsargāts!” aicina  arī citus  bibliotēkas apmeklētājus rūpēties par  savu drošību internetā un  padomāt  divreiz, pirms  dalīties  ar informāciju sociālajos tīklos.

tl_files/images/fotogalerijas/2019/BB oktobris 5.jpg  tl_files/images/fotogalerijas/2019/BB oktobris.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2019/BB oktobris 1.jpg  tl_files/images/fotogalerijas/2019/BB oktobris 3.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2019/BB oktobris 2.png  tl_files/images/fotogalerijas/2019/BB oktobris 4.jpg

04.11.2019 09:17 (komentāri: 0)