Dzejas dienas 24.JPG

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?

Drosma, Drosmis, Elīna

Raibumi

Janvārī sākumā bibliotēkā mazu kāju nospiedumus atstāja projektu nedēļa. Viesos bija daudz mazu ziķeru no Bauskas 2.vidusskolas: 1.a, 2.a, 3.b un 4.a klase. Gari nerunājot - četri vienā! Kopā ar lelli Zani pirmās un otrā klases skolēni iepazina bibliotēkas 65 gadu vēsturi, kas ir cienīgs vecmāmiņas vecums. Bērni uzzināja par bibliotēkas aktivitātēm un guva priekšstatu par to, ko bibliotēkā dara bibliotekārs. 3. un 4. klases skolēni aplūkoja bibliotēkas krājumu, foto albumus, neiztrūka arī aktivitātes. Arī viņi uzzināja vairāk par bibliotekāru jeb informācijas speciālista profesiju!

Janvāra nogalē bibliotēkā svētku pasākums - veltījums dzejniekam, novadniekam Vitautam Ļūdēnam 80. dzimšanas dienā. Bauskas sākumskolas 6.b klases skolēni un skolotāja V. Cerusa iepazīstināja draugu klases skolēnus ar V. Ļūdēna sirsnīgo un tēlaino bērnu dzeju, dzīves vietām un radu rakstiem. Čaklākajiem mini konkursiņa klausītājiem bija mazas dāvaniņas. Noslēgumā tapa kopīgs draudzīgs fotostāsts - V.Ļūdēna grāmatas bērniem un pieaugušajiem.

Lūk, bibliotēkas mazā darba rūķe - lelle Zane!

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2017/Bernu biblioteka/lelle zane.jpg

03.02.2017 16:31 (komentāri: 0)