.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?
Aptaujas beigu datums: 31.03.2024
Kopā nobalsojuši = 27
Jā, apmierina
Neapmierina
Daļēji apmierina

Laura, Jadviga

Novadnieku vārdadienas

Janvāra mēneša aktivitātes

Kad ziemā pietrūkst sniega, tad radoši strādājam darbnīcā ”Ziemeļpolā uzkrīt sniegs. Sniegavīram liels prieks!”, veidojot sniegavīrus no papīra.

Klubiņā ”Pie Zanes” šoreiz sarunas par dažādiem lāčiem.Tas nekas, ka Ilzīte jau 11. janvārī apēda savu 19. dzimšanas dienas torti un saņēma rozes. Skolēnu zīmējumu nosūtījām Velgai Vītolai un saņēmām atbildi un foto no Ilzītes jubilejas svinībām: ”Cik mīļi...! Ilzīte un viņas mamma sūta lielum lielu Paldies!”

Jaunie ekskursanti no PPII ”Pasaulīte” ”Magonīšu ” grupiņas un PPII ”Zīlītes” ”Bitīšu” grupiņas bibliotēkā klausījās lelles Zanes skanošās grāmatas, domāja vārdiņus leļļu kolekcijas lellēm, šķirstīja košos bērnu žurnālus un apguva pirmās iemaņas darbā ar interaktīvo planšeti, kā arī aktīvi spēlēja galda spēles.

tl_files/images/fotogalerijas/2020/Bauskas bernu biblioteka/Afisa.jpg  tl_files/images/fotogalerijas/2020/Bauskas bernu biblioteka/Lacis.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2020/Bauskas bernu biblioteka/Torte Ilzitei.jpg  tl_files/images/fotogalerijas/2020/Bauskas bernu biblioteka/Sniegaviri.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2020/Bauskas bernu biblioteka/Berni un klausam gramatas.jpg  tl_files/images/fotogalerijas/2020/Bauskas bernu biblioteka/Berni un klausamgramatas.jpg

tl_files/images/fotogalerijas/2020/Bauskas bernu biblioteka/Berni un plansete.jpg