.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?

Agija, Aldonis

Grāmatu izstāde “Vasaras tveice”

Vasarā, kad saule īpaši daudz silda zemeslodi,  laika apstākļi var mainīties daudz straujāk nekā citos gadalaikos, turklāt tieši vasarai raksturīgās bīstamās dabas parādības patiesi var būt drauds ne tikai īpašumam un veselībai, bet pat dzīvībai.

Karstumā jācenšas nepārstrādāties un arī pārlieku daudz negozēties saulē. Tāpat arī negaiss var sākties dažu minūšu laikā un zibeņošanas laikā nevajag slēpties zem vientuļiem kokiem.

Lai arī laika apstākļi ir mainīgi un karstums reizēm neizturams, mums vasara vienmēr ir vismīļākais gadalaiks, kad skolēniem ir brīvlaiks un daudz laika var veltīt ne tikai laiskai atpūtai saulē, bet arī grāmatu lasīšanai.

Atnāc uz Bauskas Bērnu bibliotēku un iepazīsties ar izstādes “Vasaras tveice” piedāvātajām grāmatām.

Izstāde aplūkojama no 1. – 30.jūnijam, katru darbdienu no 11.00 – 18.00, sestdienās no 10.00 – 16.00.

01.06.2023 17:09 (komentāri: 0)