.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?
Aptaujas beigu datums: 31.03.2024
Kopā nobalsojuši = 27
Jā, apmierina
Neapmierina
Daļēji apmierina

Laura, Jadviga

Novadnieku vārdadienas

Grāmatu izstāde "Starp mums meitenēm runājot"

Pirms 90 gadiem 23. decembrī, kad "diena visīsākā un nakts ir visgarākā" dzimusi latviešu bērnu rakstniece Zenta Ērgle. Pēc profesijas būdama arhitekte, 20. gs. 50. gados Zenta Ērgle pievērsās rakstniecībai un jau ar savu pirmo grāmatu "Mūsu sētas bērni" kļuva par vienu no populārākajām latviešu jaunās paaudzes rakstniecēm. Kopumā sarakstītas vairāk nekā 30 grāmatas, kas izdotas pāri par 2 miljonu eksemplāru koptirāžā. Zentas Ērgles darbi tulkoti 15 valodās. Par to, ka rakstnieci mīl un atceras arī mūsdienās liecina, gan daudzās publikācijas plašsaziņas līdzekļos, gan labvēlīgie komentāri interneta portālos, gan lielā lasītāju interese par jauniznākušajām rakstnieces grāmatām.

Atnāc uz Bauskas Bērnu bibliotēku aplūkot grāmatu izstādi “Starp mums meitenēm runājot”, kas veltīta Zentas Ērgles 90. dzimšanas dienai un iespējams arī tev kāda šīm grāmatām radīs interesi, izbaudīt Ziemas brīvlaiku lasot.

Izstāde aplūkojama no 14. – 31. decembrim, katru darbdienu no 11.00 – 18.00.

15.12.2020 12:54 (komentāri: 0)