.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?

Agija, Aldonis

Grāmatu izstāde “Rundāles fenomens”

Rundāles pils ir lielākais un greznākais muižas ansamblis Latvijā. Rundāles pilij būtu daudz ko stāstīt par savu saimnieku Imantu Lancmani, kurš, lai arī ir devies pensijā, vienmēr uzmana savu pili, jo kopā daudz kas ir piedzīvots un sajusts. Fantastiskā Rundāles pils atdzimšana daudzu gadu garumā, mums dod lepnuma izjūtu, ka kaut kas tik grandiozs ir tepat Rundālē.

Par Rundāles pili Imants Lancmanis teicis tā: "Es veltu savu dzīvi šai ēkai, neļauju tai sabrukt." Rundāles pils muzejā viņš rīkoja izstādes, kuru tematika saistīta ar pils un Latvijas vēsturi, ar Bīronu dzimtu” (https://lv.wikipedia.org/wiki/Imants_Lancmanis).

Atnāc uz Bauskas Bērnu bibliotēku un iepazīsties ar izstādi “Rundāles fenomens”!

Izstāde aplūkojama no 1. – 31. jūlijam, katru darbdienu no 11.00 – 18.00.

02.07.2021 10:33 (komentāri: 0)