.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?

Agija, Aldonis

Grāmatu izstāde "Prāta spēles"

Spēles nav tikai izklaide, tās ļauj asināt prātu. Un tas ir svarīgi ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, kam ikdienā daudz laika paiet rutīnā. Ja bail mesties jauno spēļu noteikumu virpuļos, ir pieejamas arī klasiskas prāta spēles bērniem – šahs, dambrete, domino, Cirks un citas.

Prāta spēles bērniem ļauj modelēt un piedzīvot pavisam citādas attiecības ar ģimenes locekļiem. Galu galā – katrā spēlē ir uzvarētāji un zaudētāji. Prasme sadzīvot ar sakāvi ir svarīga ikvienam. Un kur gan labāk to apgūt, ja ne pie spēļu galda ar tuvākajiem, kas ļauj justies emocionāli droši un palīdz saprast, kā tikt galā ar vilšanos, ja spēlē nav veicies.

Atnāc uz Bauskas Bērnu bibliotēku un iepazīsties ar grāmatu izstādi “Prāta spēles”!

Izstāde aplūkojama no 1. – 31. janvārim, katru darbdienu no 11.00 – 18.00.

03.01.2023 11:19 (komentāri: 0)