.
Kādus Bauskas Centrālā bibliotēkas lasītavas pakalpojumus izmantojat visbiežāk?
Aptaujas beigu datums: 01.06.2024
Kopā nobalsojuši = 13
Preses lasīšanu uz vietas
23%
Preses līdzņemšanu uz mājām
23%
Kopēšanas, drukāšanas, skenēšanas pakalpojumus
15%
Uzziņu un informācijas saņemšanas pakalpojumus (datubāzes, e-katalogs, internets u.c.)
15%
Izstāžu apmeklējumus
24%

Līga

Novadnieku vārdadienas

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Emils Skujenieks (1903-1965) - 121

Vecumnieku novada jubilāri

Teodors Vēdzele (1905-1982) - 119

Grāmatu izstāde "Manas čaklās rociņas"

Bērnu roku attīstība, sīkā motorika un roku pirkstu kustību koordinācija atrodas ciešā saiknē ar bērna domāšanas un runas attīstību, kā arī runas traucējumu novēršanu. Lai novērstu nepareizu rakstāmpiedrumu un citu priekšmetu satvērienu, nepieciešams vērot bērna darbības, piedāvāt rotaļas ar sīkiem priekšmetiem.

Vislabākais veids kā trenēt mazo bērnu pirkstu veiklību ir visa veida darbības, kas beidzas ar vārda izskaņu “-šana”. Tā ir griešana, plēšana, līmēšana, aplicēšana, zīmēšana un arī lasīšana. Jebkura veida rokdarbi, kuros ir iesaistītas rokas, ir visu panākumu atslēga.

Atnāc uz Bauskas Bērnu bibliotēku un iepazīsties ar  grāmatu izstādi  “Manas čaklās rociņas” un atradīsi kādu ideju bērna ikdienas darbiņiem!

Izstāde aplūkojama no 1. – 30.septembrim, katru darbdienu  11.00 - 18.00, sestdienās 10.00 – 16.00.

05.09.2023 11:50 (komentāri: 0)