.
Kādus Bauskas Centrālā bibliotēkas lasītavas pakalpojumus izmantojat visbiežāk?
Aptaujas beigu datums: 01.06.2024
Kopā nobalsojuši = 13
Preses lasīšanu uz vietas
23%
Preses līdzņemšanu uz mājām
23%
Kopēšanas, drukāšanas, skenēšanas pakalpojumus
15%
Uzziņu un informācijas saņemšanas pakalpojumus (datubāzes, e-katalogs, internets u.c.)
15%
Izstāžu apmeklējumus
24%

Līga

Novadnieku vārdadienas

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Emils Skujenieks (1903-1965) - 121

Vecumnieku novada jubilāri

Teodors Vēdzele (1905-1982) - 119

Grāmatu izstāde “Gleznojam pasauli”

Mūsu mākslas ceļi aizsākas skolā, vizuālās mākslas stundās. Parasti tajā laikā vēl mums nekas tur īsti nesanāca. Krāsas jaucās savādi un otas nerīkojās tā, kā vēlējāmies. Bieži sevi iedalām pie cilvēkiem, kuriem nav lemts. Taču paiet kāds laika posms un mūsu dzīvē ienāk krāsas. Vēlamies krāsas uzģērbt, redzēt, radīt un izdzīvot. Rodas tā sajūta, kad gribās kaut ko radīt, kaut ko paliekošu un no sevis.

Lai uzsāktu kaut ko darīt, mums ir nepieciešami tikai instrumenti, kurus jāpaņem rokās. Un aiziet! Aizmirst par tehniku, jo pamatā ir krāsa un emocijas.

Atnāc uz Bauskas Bērnu bibliotēku, apskati  izstādi “Gleznojam pasauli” un iepazīsties ar grāmatām, kas palīdzēs iepazīt gleznošanas noslēpumus!

Izstāde aplūkojama no 1. – 30.jūnijam, katru darbdienu no 11.00 – 18.00, sestdienās no 10.00 – 16.00.

01.06.2023 17:05 (komentāri: 0)