.
Kādus Bauskas Centrālā bibliotēkas lasītavas pakalpojumus izmantojat visbiežāk?
Aptaujas beigu datums: 01.06.2024
Kopā nobalsojuši = 13
Preses lasīšanu uz vietas
23%
Preses līdzņemšanu uz mājām
23%
Kopēšanas, drukāšanas, skenēšanas pakalpojumus
15%
Uzziņu un informācijas saņemšanas pakalpojumus (datubāzes, e-katalogs, internets u.c.)
15%
Izstāžu apmeklējumus
24%

Līga

Novadnieku vārdadienas

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Emils Skujenieks (1903-1965) - 121

Vecumnieku novada jubilāri

Teodors Vēdzele (1905-1982) - 119

Grāmatu izstāde "Divas Almas un citi"

Inesei Zanderei - 65

Inese Zandere visplašākajai auditorijai pazīstama kā bērnu literatūras aizgādne, kura savulaik aizgājusi no redaktores darba intelektuālajā žurnālā "Rīgas Laiks", lai savu dzīvi lielā mērā veltītu bērnu literatūras attīstībai. Dzejniece ir arī  izdevniecības "Liels un mazs" izveidotāja un galvenā redaktore un  joprojām ir radošā spēka pilnbriedā.

Literārā gaume, stila un žanra izjūta Inesei patiešām ir spoža. Viņas domāšana ir emocionāla, asprātīga un oriģināla. "Es gribu dzīvot otrādi, ar kājām mākoņos!" Bērnu grāmatu autore joprojām ir jauneklīgi provocējoša: "mazs ir tikpat svarīgs kā liels" un "smieties ir tikpat svarīgi kā domāt!"

Atnāc uz Bauskas Bērnu bibliotēku un apskati  izstādi “Divas Almas un citi”

Izstāde aplūkojama no 1. – 30.septembrim, katru darbdienu  11.00 - 18.00, sestdienās 10.00 – 16.00.

05.09.2023 11:55 (komentāri: 0)