.
Vai jūs apmierina bibliotēkas grāmatu krājums?

Agija, Aldonis

Grāmatu izstāde "Bibliogrāfiskās studijas"

Katrs cilvēks jau no bērnības ir zinātkārs. Viņam nepietiek ar to, ko viņš redz, dzird un jūt. Viņam gribas arī vairāk zināt. Ja šādam cilvēkam ir iespēja lasīt labu grāmatu, viņš tur atrod nepieciešamās atbildes, jo ievērojamu cilvēku darbi un dzīve paplašina viņa redzesloku.

Dzīve jau sen pierādījusi, ka vēsturei ir tendence atkārtoties, un, lai gan populārs ir pieņēmums, ka no citu kļūdām jau nemācās, šoreiz tomēr varētu mēģināt, tālredzīgi izpētot, kā citos apstākļos līdzīgās situācijās rīkojušās vēsturiski un visādi citādi ievērojamas personas.

Atnāc uz Bauskas Bērnu bibliotēku un apskati  izstādi “Bibliogrāfiskās studijas” un iepazīsties ar grāmatām, kas palīdzēs uzzināt daudz ko jaunu un interesantu!

Izstāde aplūkojama no 1. – 30.aprīlim, katru darbdienu no 11.00 – 18.00.

04.04.2023 13:03 (komentāri: 0)