Dzimšanas dienas vēlējumi

2. janvārī Bauskas Bērnu bibliotēka svinēja savu 65. dzimšanas dienu! „Bauskas Bērnu bibliotēkas 65 tortes un 1 svecīte” dienas garumā piedāvāja radošās darbnīcas bērniem – izkrāso vai uzzīmē torti, uzraksti vēlējumu bibliotēkai dzimšanas dienā! Rau, kādi novēlējumi tapa! Un šie nebūt nav visi!

Lai pieved daudz konfektes, daudz un vēl vairāk grāmatas!

Jaunajai bibliotēkai novēlu un es gribētu, lai tā ir vislabākā uz pasaules un pat visslavenākā!

Regulārus apmeklētājus, lai palielinās lasītāju skaits!

Modernu ēku - lielāku un labāku, plašāku. 1.stāvs bērniem, sporta zāli, kino zāli, liels skaists akvārijums (akvārijs), baseins "tikai meitenēm", liels TV, daudz krēsli mīkstie, veikals, uz sienām animācijas, multeņu un grāmatu tēli!

Lai būtu daudz puķu!

Lai prieks bez apstājas un jauka darba diena!

Lai laba veselība, lai bibliotēkā valda draudzība!

Daudz laimes jubilejā, cerams būs maz darbu!

Lai būtu kāds jauks dzīvnieciņš, kurš sagaida apmeklētājus!

Šo skaitli 65 trīskāršot un četrkāršot ... un tikt pie jaunām telpām!

Lai katra diena prieka pilna!

Lai pēc iespējas ātrāk uzceļ jauno bibliotēku, lai piepildās šis sapnis - lai ērtāk strādāt visiem gan bibliotekāriem, gan lasītājiem. Lai ir espējas dramatizēt lasīto, uzņemt filmas, tikties ar autoriem!

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2017/Bernu biblioteka dzimsanas diena.jpg

11.01.2017 10:43 (komentāri: 0)