.
Kādus Bauskas Centrālā bibliotēkas lasītavas pakalpojumus izmantojat visbiežāk?
Aptaujas beigu datums: 01.06.2024
Kopā nobalsojuši = 13
Preses lasīšanu uz vietas
23%
Preses līdzņemšanu uz mājām
23%
Kopēšanas, drukāšanas, skenēšanas pakalpojumus
15%
Uzziņu un informācijas saņemšanas pakalpojumus (datubāzes, e-katalogs, internets u.c.)
15%
Izstāžu apmeklējumus
24%

Līga

Novadnieku vārdadienas

Dzimšanas diena

Bauskas novada jubilāri

Emils Skujenieks (1903-1965) - 121

Vecumnieku novada jubilāri

Teodors Vēdzele (1905-1982) - 119

Dzejas dienu tematiskā aktivitāte “Vārdurati”

Pirmā Dzejas diena tika rīkota 1965. gada 11. septembrī, atzīmējot latviešu dzejnieka Raiņa 100. dzimšanas dienu. Dzejas dienu pasākumi notiek visā Latvijā, godinot dzejniekus.

Šogad Bauskas Bērnu bibliotēkā pievērsīsimies, septembra mēneša jubilāres, Ineses Zanderes dzejai. Dzejniece pazīstama ar bērniem veltītu dzeju un lugām, kas guvuši daudzveidīgu izpausmi un recepciju arī citās mākslas jomās. Ineses Zanderes teksti plaši komponēti, pēc viņas dzejas uzņemtas vairākas animācijas filmas, ar scenāristes un libretistes līdzdalību tapuši muzikāli iestudējumi un uzvedumi, raidījumi bērniem.

Bauskas Bērnu bibliotēkā dažādu vecumposmu dzejas draugiem būs iespēja piedalīties tematiskajā pasākumā “Vārdurati” un iepazīties ar I. Zanderes dzejoļu grāmatām.

Atnāc un pievienojies Dzejas dienu tematiskajā aktivitātē “Vārdurati” Bauskas Bērnu bibliotēkā 11.septembrī!

06.09.2023 12:07 (komentāri: 0)