.
Kādus Bauskas Centrālā bibliotēkas lasītavas pakalpojumus izmantojat visbiežāk?

Milda, Karmena, Manfreds

Novadnieku vārdadienas

Drošāka interneta diena

“Drošāks internets sākas ar tevi!”

2023.gada 7.februārī jau 20.gadu pēc kārtas tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena (DID) ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

Arī Bauskas Bērnu bibliotēka iesaistās DID2023 un bibliotēkas apmeklētājiem ir sagatavojusi aktivitāti visas dienas garumā. Apmeklētāji pilda testus par drošu un jēgpilnu interneta lietošanu un pārbauda savas zināšanas.

Visās bibliotēkas ierīcēs (datoros, planšetē) tiks atvērti drossinternets.lv sagatavotie testi. Lai varētu izmantot bibliotēkas ierīces, kuras ir savienotas ar internetu, būs nepieciešams atbildēt uz 10. jautājumiem un apliecināt savu kritisko domāšanu.

Testi piemēroti četrām vecuma grupām:

• 1. – 4.klase;
  • 5. – 7.klase;
  • 8. – 9.klase;
  • 10. klase – pieaugušie.

Nāc uz Bauskas Bērnu bibliotēku 7.februārī un pievienojies DID2023 ietvaros

24.01.2023 13:39 (komentāri: 0)