Burvestības bibliotēkā

15. decembrī Bērnu/jauniešu un vecāku žūrijas ekspertus sagaidīja Ziemassvētku pasākums „Buram, buram, kamēr klimpas un pankūkas putrā…”. Tie, kuri čakli lasa, pelnījuši mazus, zinīgus, gardus un pat pūkainus pārsteigumus!

Programma bija itin bagāta! Vispirms prezentācija par populāro grāmatu varoni Nindzju Timiju un to, kā Janai un Emīlam veicās LNB konkursā "Nindzja Timijs mūsu vidū". Tad Jana tika nominēta par Bauskas Bērnu bibliotēkas putras brālības pirmo un galveno bruņinieci. Svinīgā apbalvošanā čaklākajiem ekspertiem bibliotekāres sarūpēja dāvanas un uzbūra dzejnieci Sandru Cīruli, kura izstāstīja to, kā top grāmata, ka ir pavisam normāli, ja sākotnējie nodomi mainās, parādīja minču foto un ar ekspertiem kopīgi sacerēja dzejoļus. Skolēni rakstniecei uzdāvināja grāmatiņu ar kaķu zīmējumiem. Visbeidzot galdā tika uzburti kārumi, skaitīti dzejoļi un dziedāts, lai saņemtu dāvanas no lielā maisa.

Notiekošo paslepus vēroja kaķis melnis, kurš  arī ieradās ciemos.

tl_files/images/notikumi-lasitajiem/2017/Bernu biblioteka - buram, buram, uzburam....jpg

06.01.2017 15:05 (komentāri: 0)