Dzejas dienas 24.JPG

pasakumi16
Kur Jūs visbiežāk gūstat informāciju par bibliotēkas organizētajiem pasākumiem?

Severīns, Urzula

Biblionedēļa

Bibliotēku nedēļa (18.-23. aprīlis) tika iešūpota agri. Pirmdien bibliotēku apmeklēja Bauskas Sākumskolas 1.b klase un skolotāja Liena Vanaga. Bērni iesaistījās sarunās par bibliotēku un grāmatām, noskaidroja, kuras ir mīļākās bērnības grāmatas, zīmēti un aprakstīti tika mīļākie pasaku tēli. Vēl šajā dienā ciemos nāca arī Bauskas Sākumskolas 5.b klases skolēni un skolotāja Cerusa Vija. Tad talkā tika ņemta tautas dziesmu klausīšanās par Bauskas upēm skolēnu izpildījumā. Ļoti jauku pārsteigumu sagādāja Viktorija Zubova, dāvinot bibliotēkai pašas gleznotu gleznu, kurai iedvesma radusies lasot Plūdoņa dzejoli "Bērni zemenēs".

Nākošo pasākumu plāni tiek kalti, kamēr citi vēl noris - bibliotekāre Agnese Ignatjeva, sadarbības partnere daudzus gadus, apmeklēja bibliotēku, lai vienotos par kopīgu Novadu 15.Grāmatu svētku programmu skolā ar bibliotēkas kolēģēm. Pavasari bibliotēkā ienesa fotostudijas “Bauska” dalībnieku izstāde "Pavasara noskaņās", kas atklāta 19. aprīlī. Bibliotēku nedēļu turpināja daudzu kārojamā "Jauno grāmatu izstāde". Nedēļas garumā turpinās aptauja "Mana mīļākā bērnības grāmata, pasaku tēls - lasām, rakstām, zīmējam". Visi darbi eksponēti un aplūkojami bibliotēkas abonementā. Bauskas Mākslas skolas 1. un 2. klases audzēkņu kaligrāfijas darbu izstāde "VĀRDI" aplūkojama bibliotēkas logos visu mēnesi. Bibliotēku uz nedēļu atstāja lielā rokas lelle Zane, jo devās viesizrādēs uz Codes bibliotēku. Skolēnu ziedi un zīmējumi rada pavasarīgu noskaņu arī lietainās dienās, paldies par atsaucību un sadarbību, lai kopīgi nosvinētu šo svētku nedēļu!

Raugi fotogalerijā šeit, kā gājis!

21.04.2016 14:49 (komentāri: 0)