Grāmatu rezervēšana tiešsaistē
Vai izmantojat grāmatu rezervēšanas iespēju tiešsaistē? (kopkataloga lietotājvārdu un paroli iespējams iegūt abonementā)

Vilhelms, Vilis

Novadnieku vārdadienas

Dzimšanas diena

Iecavas novada jubilāri

Arnolds Apse - 106

Vecumnieku novada jubilāri

Augusts Milts - 92

Bērnu lasītāju klubiņš "Pie Zanes"

14. februārī bērnu lasītāju klubiņa tikšanās reizē šoreiz aktīvāki izrādījās puiši. Bibliotekāres Sarmītes piedāvātā tēma bija "Draudzīgais sveiciens", izmantojot Grega darbu grāmatas tematus. Bērni kopīgi meklēja atbildes par ceļošanu kopā ar draugiem, par to, kā plānot ceļojumu, kā uzvesties ceļojot.

Tā kā šī diena bija arī Valentīndiena, tad puiši izveidoja grāmatu izstādi veltītu meitenēm. Tajā tika izstādītas grāmatas, kuras bija par meiteņu sapņiem un emocijām. Noslēgumā puiši gatavoja sirsniņu sev tuvam cilvēkam.

tl_files/images/fotogalerijas/2020/Bauskas bernu biblioteka/Pie Zanes/Pie Zanes14.02 1.jpg  tl_files/images/fotogalerijas/2020/Bauskas bernu biblioteka/Pie Zanes/Pie Zanes14.02 2.jpg

18.02.2020 14:43 (komentāri: 0)