Jaunākā informācija

Bibliotēka ciemojas pagalmos un parkos

13.09.2019 14:15 (komentāri: 0)

  Minions un Mikipele Minija  saka,   paldies,  gan lieliem  gan maziem par  jauko tikšanos IX pagalmu svētkos! Bija prieks būt kopā, aplūkot, kā  darbojaties "Krāsainajā bibliotēkā" un zīmējot grāmatzīmes. Nāciet uz bibliotēku lasīt, jo satiksiet mūs arī grāmatu lappusēs! Lai bibliotēka būtu košā krāsā, rudenī  aicinām līdzi paņemt  grāmatzīmi, lai  kopīgi  izveidotu izstādi.

Lasīt tālāk...


Bibliotēkā Zaļā nedēļa

06.09.2019 16:19 (komentāri: 0)

  Vai mēs par dabu zinām pietiekami daudz, bet vai pavērojam, kā dzīvo zaļās zāles iemītnieki? Pļavas taču pilnas miljardiem... Bibliotēkā dominē zaļā krāsa, jo dabas pētniekam, rakstniekam Uldim Plotniekam 95. dzimšanas dienā veltīta plaša izstāde "PAR MAZU ZAĻU VARDĪTI NO ZAĻĀS ZĀLES ZEMES". Zaļā, zaļā izstādē galvenais tēls – varde, aplūkojama dzejoļu un  stāstu grāmatās, kā arī  dažādos priekšmetos no  privātkolekcijas. Atnāc, aplūko, saskaiti!

Lasīt tālāk...


Jaunumi bibliotēkā vasaras saulgriežos

21.06.2019 13:45 (komentāri: 0)

Jaunumi bibliotēkā vasaras saulgriežos!

Aicinām Tevi  lietderīgi izmantot savu brīvo laiku un kā vienu  no saviem vaļaspriekiem  izvēlēties lasīšanu, turpinot iepazīt Bērnu/jauniešu/vecāku  žūrijas 2019 kolekcijas grāmatas, jo bibliotēka atvērta arī  vasarā! Bet pirms Līgo svētkiem iemācīties  vismaz dažas tautasdziesmas palīdzēs plašā grāmatu izstāde. Lai priecīgi un jautri  vasaras saulgrieži kopā ar grāmatu!

Lasīt tālāk...


Lasītāju klubiņā "Pie Zanes"

10.06.2019 10:03 (komentāri: 0)

Lasītāju klubiņā "Pie Zanes" fa-bu-lu lasīšanas  nodarbības.

Svelmainajā  7.jūnija pēcpusdienā kopā ar bērniem pavadījām laiku lasot grāmatas. 

Lasīt tālāk...


Krāsaini notikumi Bauskas bērnu bibliotēkā

06.06.2019 15:13 (komentāri: 0)

Krāsaini notikumi Bauskas bērnu bibliotēkā - izlaidums pūcēniem, žūrija ekspertiem un interaktīvas spēles!

Lasīt tālāk...


Viļa dienā orientēšanās spēle - detektīvs

29.05.2019 12:29 (komentāri: 0)

     28.maijā Bauskas bērnu bibliotēkā Viļa vārda dienas  svinībās apmeklētāji paši meklē dāvanas, jo  iesaistās spēlē, kā detektīvi. PII "Pasaulīte" grupiņas "Zīļuki"  20 bērni aplūko plašo  Plūdoņa grāmatu izstādi, klausās dzejoļu lasījumā un putnu dziesmas multividē. 

Lasīt tālāk...