Jaunākā informācija

Janvāra mēneša aktivitātes

27.01.2020 13:12 (komentāri: 0)

Kad ziemā pietrūkst sniega, tad radoši strādājam darbnīcā ”Ziemeļpolā uzkrīt sniegs. Sniegavīram liels prieks!”, veidojot sniegavīrus no papīra.

Klubiņā ”Pie Zanes” šoreiz sarunas par dažādiem lāčiem.Tas nekas, ka Ilzīte jau 11. janvārī apēda savu 19. dzimšanas dienas torti un saņēma rozes. Skolēnu zīmējumu nosūtījām Velgai Vītolai un saņēmām atbildi un fotono Ilzītes jubilejas svinībām: ”Cik mīļi...! Ilzīte un viņas mamma sūta lielum lielu Paldies!”

Lasīt tālāk...


Pirmssvētku notikumi

20.12.2019 10:48 (komentāri: 0)

  Visi gaida rūķu saimi un pirmie jau ieskrējuši Bauskas Bērnu bibliotēkā. 10. decembrī  mazāki un lielāki  bibliotēkas apmeklētāji čakli darbojās rūķu darbnīcā. Katrs rūķītis ir rūpīgi veidots roku darbs ar novēlējumu un būs jauka dāvana draugiem Ziemassvētkos.

Lasīt tālāk...


Literāri tematisks pasākums "Grāmata uz mana galda"

22.11.2019 14:06 (komentāri: 0)

  Šā gada 20. novembrī pirmoreiz uz tikšanos nelielā, bet patīkamā pulciņā,  un  sarunu par grāmatām ar SIA "Latvijas Grāmata" pārstāvi ANCI ZVEJU pulcējas 7.- 9. klašu audzēkņi  no Bauskas Valsts ģimnāzijas, Bauskas pilsētas pamatskolas un Bauskas 2. vidusskolas. Čaklie bibliotēkas lietotāji kopā ar diskusijas iniciatori Anci Zveju, skolas bibliotekārēm un skolotājām iesaistās sarunā par to kādas grāmatas izvēlas un  kādēļ.

Lasīt tālāk...


Pasākumi par Kārli Skalbi un Astridu Lingrēni

12.11.2019 15:54 (komentāri: 0)

  Novembra mēnesis  nozīmīgs ar dažādiem svētkiem. Lasītāju klubiņā "PIE ZANES" šoreiz pasākums, veltīts  pasaku ķēniņa Kārļa Skalbes  140. dzimšanas dienai. 7. novembrī  "CIEMOS PIE KAĶĪŠA UN DRAUGIEM" ciemojās otrklasnieki, kuri bija kārtīgi izpildījuši mājas darbu un uzzīmējuši kaķīšus. Kad bija izlasītas  pasakas par kaķiem, iepazīti citi pasaku tēli, radoši strādāts  trīs darbnīcās, tad secinājām, ka pasakās daudz skumju un sāpju, "lai labāk vairojas prieks" un tad ... ciemos ieradās  arī kaķītis GARFĪLDS.

Lasīt tālāk...


Jauno Pūcēnu skoliņa un radošas darbnīcas oktobra nogalē

04.11.2019 09:17 (komentāri: 0)

  Kad rudens lapu virpulis dabā beidzies un  skolēniem sācies brīvlaiks, Bauskas bērnu bibliotēkā  ”JAUNO PŪCĒNU SKOLIŅĀ” čakli  mācās trīsgadnieki. 24.oktobrī  desmit  absolventi saņem  savu pirmo liecību un satiek Pūčulēnu, kurš  no galvaspilsētas Rīgas ieradies paciemoties pie mazajiem baušķeniekiem. Aicinām bērnus apmeklēt bibliotēku kopā ar vecākiem, lai tumšos  rudens vakaros  ielūkotos grāmatu pasaules noslēpumos...

Lasīt tālāk...


Zanes klubiņš oktobrī

17.10.2019 16:12 (komentāri: 0)

  17.oktobra rītā, kad  vējš rudenī spēlē paslēpes un pasaciņa blēņojas ar sēņošanu, lasītāju klubiņā „PIE ZANES” ieradās 20  zinātkāri sešgadnieki no PII „Zīlīte”, lai kopā ar audzinātājām uzzinātu kā sauc kartupeļa brāļus. 

Lasīt tālāk...