Pasākumu fotogrāfijas

Ideju tirgus 01
18.04.2018

Aptauja

apmeklejums_03
Cik bieži Jūs apmeklējat Bauskas Centrālo bibliotēku?
Atbildes

Šodien vārda dienu svin

Emīlija

Novadnieki jubilāri

Novadnieku vārdadienas

Bauskas novads

Emīlija Jurevica

Sporta psiholoģija

Agita Ābele

11.05.2018 15:55

Augsto sasniegumu sports mūsdienās ir saistīts ar ļoti lielām, pat ekstremālām fiziskām slodzēm personības maksimālo spēju līmenī. Vienlaikus ar šīm lielām prasībām fiziskās, tehniskās un taktiskās sportistu sagatavotības jomā, pieaug arī psiholoģiskā slodze, ar kuru ne vienmēr sportisti tiek galā. Gan sacensību un treniņu situāciju spriedze, gan sportistu personības individuālās un sociālās problēmas veido visai plašu psiholoģisko jautājumu loku, kas jūtami ietekmē sportistu darbības sekmīgumu.
To apzinoties, treneri arvien biežāk pievēršas psiholoģiskās sagatavotības jomai un psiholoģiskās palīdzības un sportistu atbalsta jautājumiem. To, ka sportistu psiholoģisko prasmju pilnveidošanas treniņi izraisa arvien pieaugošu interesi, var ievērot kā bērnu un jauniešu, tā arī augstu sasniegumu sportistu treneru vidū. Vienlaikus ar šīm lielām prasībām fiziskās, tehniskās un taktiskās sportistu sagatavotības jomā, pieaug arī psiholoģiskā slodze, ar kuru ne vienmēr sportisti tiek galā. Gan sacensību un treniņu situāciju spriedze, gan sportistu personības individuālās un sociālās problēmas veido visai plašu psiholoģisko jautājumu loku, kas jūtami ietekmē sportistu darbības sekmīgumu.
To apzinoties, treneri arvien biežāk pievēršas psiholoģiskās sagatavotības jomai un psiholoģiskās palīdzības un sportistu atbalsta jautājumiem. To, ka sportistu psiholoģisko prasmju pilnveidošanas treniņi izraisa arvien pieaugošu interesi, var ievērot kā bērnu un jauniešu, tā arī augstu sasniegumu sportistu treneru vidū.

Iet atpakaļ

Pievienot komentāru

Top.LV
Valid XHTML 1.0 Strict
/* vids.lv */
briedis.lv
www.celmins.lv