Ieskaties sevī dziļāk

Artis Puriņš

09.10.2020 16:21

Grāmata, kuras galvenais mērķis ir likt Tev uz mirkli apstāties. Vienkārši apstāties. Pavērot sevi un visu, kas Tevī dzīves laikā ir uzkrājies. Visas pieredzes. Vērtības. Tavu skatījumu uz dzīvi. Tavas sāpes. Tavas atmiņas. Atgādināt sev vienkāršas dzīves patiesības, kuras šajā straujajā skrējienā mums vienkārši noliekas plaukta tālakajos stūros. Mēs varam skriet un skriet. Bet cik ilgi? Ja ik palaikam paši neapstāsimies, lai ievilktu elpu un apstrādātu visu, kas uzkrājies, tad pienāks diena, kad dzīve piespiedīs apstāties.
"Grāmatā esmu apkopojis daudz un dažādus domu raisošus domugraudus, stāstus un pārdomas par dažādām ikvienam aktuālām dzīves tēmām. Depresija. Sāpes. Mīlestība. Nodevība. Attiecības. Vīrietis. Sieviete. Prāts un emocijas. Stāsti, kas reizēm palīdzēs rast atbildes, bet reizēm liks uzdot sev dziļus, jo dziļus jautājumus. Stāsti, kas iedvesmos, bet reizēm skumdinās, jo atgādinās lietas, kas paslēptas dvēseles dzīlēs. Diemžēl – noslēpt savas emocijas mēs varam tikai uz laiku. Agri vai vēlu tās liks par sevi manīt. Mans mērķis ir aicināt Tevi apzināti sākt izpētīt visu, kas notiek Tevī.
Es necenšos nevienu mācīt dzīvot vai uzspiest vienīgo patiesību. Es piedāvāju paskatīties uz situācijām un dzīvi, iespējams, no mazliet savādāka skata punkta. Saredzēt to, kas iepriekš netika pamanīts. Atgādināt to, kas ir zināms, bet dzīves skrējienā ticis piemirsts." (Autors)Iet atpakaļ

Pievienot komentāru